Raymond Adriaans benoemd tot lid in de orde van Oranje Nassau

Met trots willen we jullie op de hoogte brengen van het heuglijke feit dat Raymond Adriaans op 24 april 2020 is benoemd tot lid in de orde van Oranje Nassau. Raymond is de reden van het bestaan van onze club. Zoals vele waarschijnlijk weten, heeft Raymond de club voor zijn 30ste verjaardag cadeau gekregen. Sinds die tijd is hij ook bestuurslid van Roll The Dice.

Naast zijn vrijwilligers werk voor onze club, is Raymond al 36 jaar actief als vrijwilliger bij KiKa Kinderkampen Eindhoven/Veldhoven. Op dit kamp, origineel opgericht voor kinderen die wat minder makkelijk op vakantie kunnen, gaan ieder jaar 100 kinderen mee. Raymond heeft bij deze organisatie ook diverse functies bekleed.

Foto: Eindhovens Dagbald
Voor al deze vrijwillige uren, die hij met veel plezier heeft gemaakt, heeft het de Koning behaagd om Raymond te belonen met een welverdiend lintje. De officiële uitreiking zal later plaatsvinden.

Proficiat Raymond en we hopen dat je nog lang vrijwilligerswerk kan en wil blijven doen.

Burgemeester Delhez op veilige afstand.

Artikel Eindhovens Dagblad (24-04-2020)

4 gedachten aan “Raymond Adriaans benoemd tot lid in de orde van Oranje Nassau”

  1. Gefeliciteerd Raymond! Meer dan verdiend voor zoveel jaren inzet voor een mooi doel.

  2. Wow.. een leven waar je trots op kan zijn. Raymond, gefeliciteerd met het lintje!

Reacties zijn gesloten.